5 Przepisów na pyszne ciasto, które można wykorzystać do zrobienia lasagny

Czy szukasz idealnego przepisu na ciasto? Jeśli tak, to wylądowałeś na właściwej stronie. Tutaj podzieliłem się najlepszymi przepisami, które mogą być użyte do zrobienia lasagny.

Lasagna jest włoskim daniem, które jest przygotowane z warstwami makaronu i sosu pomidorowego. Makaron, który jest używany w lasagna jest zazwyczaj cienki i mały. Możesz zrobić ten makaron według własnego wyboru.

Jest to najbardziej powszechne i ulubione danie wśród ludzi i każdy chce spróbować prawdziwej lasagny. Możesz przygotować to danie przy użyciu różnych rodzajów ciasta i sosów, które sprawią, że twoja lasagna usta watering.

Ciasta na lazanię

Możesz użyć zwykłego ciasta chlebowego, ciasta francuskiego, ciasta bezglutenowego i innych. Wszystkie z nich sprawią, że Twoja lasagna będzie pyszna i smaczna. Ja jednak polecę Ci użycie domowego ciasta na lasagnę.

Oto najlepsze przepisy na ciasto na lasagne.

1. Ciasto ziemniaczane:

Składniki:

2 średnie ziemniaki

2 jajka

3 łyżki mąki

2 łyżki oleju

Instrukcje:

Umyj ziemniaki i ugotuj je. Usunąć skórkę i utrzeć. Dodać jajka i mąkę, aby uzyskać ciasto. Odstawić na 15 minut. Rozgrzać olej i usmażyć ciasto ziemniaczane.

2. Ciasto ryżowe:

Składniki:

1 szklanka ryżu

4 łyżki mąki

1 jajko

Olej

Instrukcje:

Dodaj olej do patelni i smaż ryż przez około 5 do 6 minut. Połączyć jajko i mąkę. Weź ugotowany ryż i dodaj mieszaninę jajka i mąki, aby uzyskać ciasto. Odstawić na bok na 15 minut.

3. Domowe ciasto na pizzę:

Składniki:

1 1/2 szklanki mąki

1/2 łyżki soli

1 łyżka cukru

1/2 szklanki ciepłej wody

2 łyżki oliwy z oliwek

Instrukcje:

Wymieszaj mąkę, sól i cukier. Dodać ciepłą wodę i dokładnie wymieszać. Ciasto można wyrobić ręcznie lub za pomocą miksera. Dodaj oliwę do ciasta i zagnieć je. Odstaw na 15 minut.

4. Ciasto jajeczne:

Składniki:

2 jajka

1/2 szklanki mąki

Instrukcje:

Ubij jajka i dodaj mąkę, aby uzyskać ciasto. Dobrze wymieszać ciasto i odstawić na 15 minut.

5. Ciasto na naleśniki:

Składniki:

3 jajka

3 łyżki mąki

1/2 szklanki mleka

1 łyżka oleju

Instrukcje:

Weź jajka i dodaj mąkę, aby uzyskać ciasto. Dodaj do niego mleko i dobrze wymieszaj. Odstawić na 15 minut. Dodaj olej do niego i wymieszać go prawidłowo.

Wnioski:

Jak widać są to najlepsze i proste przepisy na lasagnę. Teraz możesz zrobić swoją lasagne w sposób, który chcesz. Więc, zrób najlepszą lazanię dla swojej rodziny i przyjaciół.