Czarno-biało i wygodnie

13 maja 2016

Czarno-biało i wygodnie

Pracując w biurze, w biznesowym otoczeniu, na co dzień nie mogę sobie pozwolić na luźne t-shirty, kolorowe koszule czy inne niezbyt oficjalne części garderoby, dlatego z wielką przyjemnością wykorzystuję na to czas po pracy i w weekendy. Ostatnio udało mi się kupić w dobrej cenie wygodne, materiałowe spodnie z H&M i małą torebkę na pasku z Reserved. Uwielbiam takie praktyczne dodatki! T-shirt, który mam na sobie, ma już kilka dobrych lat, ale nadal go bardzo lubię. MRRR :) Jak Wam się podoba moja stylizacja? Lubicie taki styl? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Monika.

Stylizacja czarno biala casual KAKU fashion cook 2 Stylizacja czarno biala casual KAKU fashion cook 3 Stylizacja czarno biala casual KAKU fashion cook 6 Stylizacja czarno biala casual KAKU fashion cook 11 Stylizacja czarno biala casual KAKU fashion cook 8 Stylizacja czarno biala casual KAKU fashion cook 9 Stylizacja czarno biala casual KAKU fashion cook 10 Stylizacja czarno biala casual KAKU fashion cook 4 Stylizacja czarno biala casual KAKU fashion cook 14 Stylizacja czarno biala casual KAKU fashion cook 12 Stylizacja czarno biala casual KAKU fashion cook 5 Stylizacja czarno biala casual KAKU fashion cook 13 Stylizacja czarno biala casual KAKU fashion cook 7
Kurtka Reserved / T-shirt Cropp / Spodnie H&M / Buty Converse / Torebka Reserved / Okulary COX

Zdjęcia wykonał Brajan Osiecki / W stronę zdjęć ♥

Monika Ciemiecka

Monika

Mieszkanka Trójmiasta na 100%! Turystyka kulinarna to moja pasja, tak samo jak fotografia. Staram się żyć świadomie i w zgodzie z naturą. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym