Lata 20 moda męska

Jak nosić Fedorę z garniturem?

Noszenie stylowego kapelusza na każdą okazję to powód do dumy. Więc, jeśli również szukasz odpowiedniego nakrycia głowy dla siebie, to musisz wybrać kapelusz, który pasuje do Twojej osobowości.

Styl fedory jest nieco skomplikowany i wymaga odrobiny cierpliwości, aby uzyskać doskonały wygląd. Kapelusz to rodzaj akcesorium, które możesz wykorzystać z każdym rodzajem stroju i stanie się częścią Twojej osobowości.

Na co powinieneś zwrócić uwagę kupując fedorę?

Istnieje wiele czynników, które zdecydują o rodzaju kapelusza, który kupisz. Niektóre z najczęstszych rzeczy, które powinieneś rozważyć podczas wyboru fedory to jej rozmiar, wzór i kolor.

Po pierwsze i najważniejsze, musisz znać rozmiar swojej głowy. Kapelusz powinien mieć dobry rozmiar i nie powinieneś czuć, że jest on zbyt ciasny.

Należy również sprawdzić, czy kapelusz jest wystarczająco duży, aby zakryć uszy. Jeśli nie, to możesz wybrać kapelusz, który jest nieco większy.

Jeśli chodzi o wygląd, możesz wybrać kapelusz w kształcie czapki lub możesz nawet dostać fedorę z rondem. W przypadku ronda, możesz go założyć nawet na niezobowiązujące przyjęcie.

Fedora to kapelusz, który dopełni Twój strój. Jeśli masz na sobie ciemny garnitur, możesz go uzupełnić brązową fedorą. Jeśli masz na sobie formalny garnitur, wtedy możesz dobrać do niego czarną fedorę.

Należy również pamiętać o tym, że kolor należy dobierać w zależności od pory roku. Ponieważ zmierzamy w kierunku jesieni, możesz wybrać fedorę w ciemniejszym odcieniu, takim jak granatowy.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o tym jak nosić fedorę z garniturem. Podałem również kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiedni kapelusz, który uzupełni Twój strój.