Przepis na dobry dzień!

22 sierpnia 2014

Przepis na dobry dzień!

Z okazji wydania nowego katalogu, IKEA zaprosiła do współpracy kilkunastu blogerów z całej Polski. Wzięłyśmy udział w sesji zdjęciowej, której efektem końcowym jest nasze zdjęcie na okładce katalogu. Na samym końcu wpisu zdradzamy w jaki sposób każdy z Was może się tam pojawić, ale najpierw zapraszamy na krótki opis naszego dnia.

1. ŚNIADANIE

Każdego ranka nastaje taki moment, w którym alarm budzika zwiastuje kolejny piękny dzień. Niestety, rozpoczęcie go wiąże się z opuszczeniem sypialni. Czasami jednak powracamy tam jak bumerang, ale już z pysznym śniadaniem. Chyba każdy wie, że to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Nie wyobrażamy sobie poranka, ani wyjścia z domu bez pożywnego śniadania, dlatego staramy się je urozmaicać. Robimy domowe crunchy, miksujemy zdrowe koktajle i szukamy alternatyw dla zwykłych kanapek. Ostatnio naszym faworytem są placuszkami z ricottą podane z sezonowymi owocami. Przepis na nie już niedługo pojawi się na blogu. 

2. MAKE-UP

Na co dzień nie jesteśmy zwolenniczkami mocnego makijażu, ale lubimy delikatnie podkreślać swoją urodę. Wystarczy kilka prostych ruchów i twarz staje się bardziej wyrazista. Największą uwagę przywiązujemy do make-up’u oczu oraz ust, a za pomocą bronzera lub różu podkreślamy kości policzkowe.

3. PRACA = HOBBY

Uwielbiamy to, czym się zajmujemy. Możliwość realizacji naszych pasji przynosi nam dużo radości. Mimo wielu godzin spędzonych na przygotowaniach do sesji czy gotowaniu po nocach, nie zamieniłybyśmy naszych obowiązków na nic innego. Obecnie prowadzenie bloga pochłania większość naszego czasu, ale fakt, że jesteśmy siostrami nam to ułatwia (chyba :P). Co dwie głowy, to nie jedna!
Jedno jest pewne – jeśli praca jest Twoim hobby, to nigdy Ci się nie znudzi.

4. ODPOCZYNEK I ROZRYWKA

Ostatnie dni minęły nam bardzo szybko, a doba ma zdecydowanie za mało godzin. Biegamy z miejsca do miejsca, więc po całym dniu marzymy tylko o wygodnym łóżku i odrobinie relaksu. Czasami zdarza się, że nasza praca trwa do późnych godzin nocnych. Staramy się umilać jakoś ten czas. Muzyka, przekąski oraz ciepła herbata/drink/wino* (*niepotrzebne skreślić) zdecydowanie pomagają nam odpocząć i spędzić wieczór w przyjemnej atmosferze.
Wolne wieczory spędzamy tak samo. No dobra… czasami pójdziemy na jakąś imprezę. :D
Niezależnie od okoliczności, ostatnim punktem każdego dnia jest moment zalegnięcia w łóżku. #wyspanesiostrytoszczęśliwesiostry :)

Tak jak wspomniałyśmy na początku, IKEA przygotowała niespodziankę, z której skorzystać mogą wszyscy zainteresowani. Każdy z Was może odwiedzić wybrane miasto i zrobić jedyną w swoim rodzaju okładkę z własnym zdjęciem. Mini-studio fotograficzne będzie jeździło po całej Polsce według następującego harmonogramu:

Zapraszamy do zabawy! Z chęcią zobaczymy efekty Waszych sesji.
Pozdrawiamy, M&M :*

* Wpis powstał w ramach współpracy z IKEA.
Monika Ciemiecka

Monika

Mieszkanka Trójmiasta na 100%! Turystyka kulinarna to moja pasja, tak samo jak fotografia. Staram się żyć świadomie i w zgodzie z naturą. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym