Rowerowy pokaz mody

7
12 września 2014

Rowerowy pokaz mody

Na koniec wakacji wzięłyśmy udział w dość nietypowym pokazie mody. Odbywał się on na świeżym powietrzu w naszej ukochanej Gdyni, a jego głównym tematem była… moda rowerowa!
Do udziału w pokazie Urząd Miasta Gdynia zaprosił trzy trójmiejskie blogi. Każda z uczestniczek wymyśliła stylizacje na rower i bynajmniej nie były to obcisłe sportowe wdzianka. Wszystkie postawiłyśmy na spódnice, sukienki, eleganckie spodnie – bo przecież na rowerze można pojechać zarówno na wycieczkę, jak i na zakupy czy do pracy.
Martyna zaprezentowała stylizację, w której śmiało można wybrać się na spotkanie biznesowe i do pracy. Wygodne materiałowe spodnie pozwalają na przyjemną jazdę na rowerze, a buty o aerodynamicznym kształcie sprawią, że wszędzie będziesz na czas! :)
Monika stworzyła luźniejszą stylizację „na co dzień” – na zakupy i spotkanie ze znajomymi. W rozkloszowanej spódnicy bez problemów można jeździć na rowerze (potwierdzone!), a dzięki nerce najpotrzebniejsze rzeczy są zawsze w zasięgu ręki.

fot. Michał Skotarczak

Martyna: spodnie Reserved / marynarka GD New Goldendays / koszula no name / baletki Reserved / torba ManaMana
Monika: spódnica H&M / top American Eagle / sweterek Reserved / trampki no name / bransoletka Reserved / nerka ManaMana

Oby więcej takich imprez!

Monika Ciemiecka

Monika

Mieszkanka Trójmiasta na 100%! Turystyka kulinarna to moja pasja, tak samo jak fotografia. Staram się żyć świadomie i w zgodzie z naturą. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym