Spotkanie blogerek / Vinegre di Rucola

23 lipca 2013

Spotkanie blogerek / Vinegre di Rucola

Jakiś czas temu informowałyśmy Was, że wraz z Agatą Samolotowoo organizujemy spotkanie trójmiejskich blogerek. Zebrałyśmy chętne dziewczyny, zarezerwowałyśmy lokal, ogarnęłyśmy jeszcze kilka innych rzeczy i można było zaczynać. Dnia 20. lipca spotkałyśmy się w restauracji Vinegre di Rucola, która mieści się na dachu Muzeum MW w Gdyni.

Widok z tarasu restauracji jest przepiękny. Tego dnia pogoda dopisywała, tak samo jak nasze samopoczucie. :) Zaczęłyśmy od krótkiego wstępu i rozmów wewnątrz lokalu.
W międzyczasie rozkoszowałyśmy się pyszną kawą, napojami i deserami :)
Stworzyłyśmy pamiątkową tablicę z naszymi podpisami.
Po wszystkich atrakcjach nadszedł czas na zmianę miejsca. Na szczęście nie musiałyśmy iść za daleko. Przeniosłyśmy się na taras – piękna pogoda, leżaki i hamaki skutecznie nas do tego zachęciły :)
A oto wszystkie uczestniczki spotkania:
 
Dziewczyny! Bardzo się cieszymy, że miałyśmy okazję poznać tyle pozytywnych i kreatywnych osób, a niektóre zobaczyć ponownie. Mamy nadzieję, że niedługo znów się spotkamy :)
Monika Ciemiecka

Monika

Mieszkanka Trójmiasta na 100%! Turystyka kulinarna to moja pasja, tak samo jak fotografia. Staram się żyć świadomie i w zgodzie z naturą. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym