Świąteczne gotowanie z marką Russell Hobbs

W piątek 12. grudnia miałyśmy okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych organizowanych przez markę Russell Hobbs. Odbyły się one w gdyńskiej restauracji Moment. Była to edycja świąteczna, więc tematem przewodnim były dania na wigilijny stół. Było pysznie! Cieszy nas to, że coraz więcej takich wydarzeń dzieje się w naszym ukochanym Trójmieście, oby tak dalej. Zapraszamy na fotorelację.


Nad naszym gotowaniem czuwał szef kuchni Oktawiusz Rutkowski, który przygotował menu na warsztaty. Przy użyciu sprzętu Russell Hobbs przygotowałyśmy śledzie z cebulą i jabłkiem, karpia po żydowsku, makowiec oraz dwie wersje smoothie. Przy okazji poznałyśmy kilka kulinarnych trików i przetestowałyśmy różne urządzenia, a śmiechu było co niemiara.

Razem z nami w warsztatach udział wzięły: Klaudia Dusiowa Kuchnia, Ewa MojeTworyPrzetwory, Monika Kuchenne Zabawy oraz Alicja Wielki Apetyt.

Mmm, ale to pachnie!
Hmm, jak to się obsługuje? :D
Uwaga, paparazzi! :*

Trójmiejskie blogerki chyba były grzeczne, bo każda dostała świąteczny prezent od marki Russell Hobbs – rozdrabniacz Chop & Blend Aura ♥

fot. Russell Hobbs / Umbrelka
Zapraszamy też na krótki film z warsztatów :)
fot. Russell Hobbs / Umbrelka
Po gotowaniu oraz testowaniu sprzętu nadszedł czas na degustację przygotowanych potraw. Największym zaskoczeniem był dla nas karp po żydowsku, który wyszedł przepysznie.
 
Dziękujemy za zaproszenie i częściej zapraszamy do Trójmiasta!

Pozdrowienia, M&M :)

Martyna Ciemiecka

Jestem studentką gospodarki przestrzennej. W wolnych chwilach uwielbiam poznawać nowe smaki i udoskonalać przepisy. Marzę, aby obejrzeć pokaz Victoria’s Secret siedząc w pierwszym rzędzie.

4 thoughts on “Świąteczne gotowanie z marką Russell Hobbs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.