Warszawskie kolorowe dni

29 czerwca 2015

Warszawskie kolorowe dni

Rzadko odwiedzamy stolicę, więc trzy dni naszego pobytu chciałyśmy wykorzystać jak najlepiej. Nie znajdziecie tu zdjęć pysznego jedzenia, jakim się żywiłyśmy, ani dzikich fotek z imprez (te zachowamy dla siebie), ale i tak jest fajnie! :) Gościnnie na zdjęciach występuje Michał Wróblewski, pozdrawiamy!

Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 17 Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 14 Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 18 Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 13 Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 17 (1) Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 15 Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 15 (1) Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 11 Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 7 Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 6 Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 5 Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 3 Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 2 Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 1 (1) Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 4 Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 10 Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 9 (1) Wyjazd do Warszawy KAKU fashion cook 12 (1) Warszawa by night S

Monika Ciemiecka

Monika

Mieszkanka Trójmiasta na 100%! Turystyka kulinarna to moja pasja, tak samo jak fotografia. Staram się żyć świadomie i w zgodzie z naturą. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym