Wieczór z AleBrowarem

4
03 lutego 2013

Wieczór z AleBrowarem

Jakiś czas temu dostałyśmy zaproszenie na degustację piwa od, jeszcze wtedy nam nieznanego,  AleBrowaru. Jako, że piwo lubimy, długo nie zastanawiałyśmy się nad odpowiedzią i z przyjemnością wybrałyśmy się na to spotkanie. Wszystko miało miejsce 19.01.2013 r. w hotelu Lalala w Sopocie. Założyciele AleBrowaru przygotowali prezentację na temat piwa, a Ostecx Creative zdradziło nam kilka sekretów na temat powstawania szaty graficznej piwnego przedsięwzięcia. Wszystkim opowieściom towarzyszyła degustacja baaardzo dobrego piwa (a jakże!), więc nawet po skończonych prezentacjach, nie chciało nam się wracać do domu :)

Piwa, które miałyśmy okazję spróbować to: Sweet Cow, Amber Boy, Black Hope i Rowing Jack. Te wszystkie piwa należą do podstawowej oferty browaru, natomiast sezonowo pojawiają się nowe smaki np. piwo pszeniczne, dyniowe, świąteczne TUTAJ. Nam najbardziej zasmakowało piwo Sweet Cow – niebo w gębie! Założyciele cały czas pracują nad nowymi smakami, których już nie możemy się doczekać. Stay tuned!
A poniżej możecie zobaczyć AleBrowarową stylizację Martyny :)

Rurki ZARA / Koszula Mertex / Botki CCC / Okulary Bodyych
Monika Ciemiecka

Monika

Mieszkanka Trójmiasta na 100%! Turystyka kulinarna to moja pasja, tak samo jak fotografia. Staram się żyć świadomie i w zgodzie z naturą. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym