Zdrowe śniadanie #1 / Musli

19 lipca 2013

Zdrowe śniadanie #1 / Musli

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. – tego od dzieciństwa uczyli nas rodzice, dziadkowie i panie w szkole. I tego się trzymajmy :) Ja nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez śniadania. Rano nasz organizm pracuje na najwyższych obrotach, więc jeżeli chcemy być silni i zdrowi, musimy zapewnić mu odpowiednią dawkę energii i witamin.
Co jakiś czas na naszym blogu będzie pojawiał się wpis z cyklu ZDROWE ŚNIADANIE. Mamy nadzieję, że przekonacie się do tego, że warto zjeść pożywne, smaczne i szybkie śniadanie, albo po prostu wprowadzicie nowe przekąski do Waszego porannego menu.
Musli uwielbiamy od zawsze. Jest smaczne, pożywne i dobrze działa na jelita. Ostatnio otrzymałyśmy możliwość przetestowania produktów od MojeMusli.pl. Na stronie mojemusli.pl każdy może skomponować mieszankę według własnych upodobań. Najpierw określa się podstawową mieszankę, a następnie dobiera dodatki, których wybór jest ogromny! Orzechy macadamia, migdały, belgijska czekolada, krówki, jagody goji, herbatniki, owoce suszone i liofilizowane, to tylko niektóre z pyszności, które mogłyśmy wybrać :)
Musli pakowane jest w tuby o pojemności 555 gram.
Jako bazę do mojej mieszanki wybrałam crunchy naturalne. Dodałam borówki liofilizowane, EKO jagody goji, orzechy nerkowca, agrest liofilizowany i krówki. Całość jest tak pyszna, że pewnie niedługo ujrzę dno tuby :(
Martyna stworzyła mieszankę bardziej tropikalną. Podstawą są branflakes’y, a dodatkami papaja, ananas kandyzowany, żurawina, figi suszone, orzechy macadamia, amarantus ekspandowany i karmelowa czekolada z Belgii. Mówię Wam – niebo w gębie! ♥ Jakość składników jest na najwyższym poziomie, dodatków jest dużo, a całość jest przepyszna. No i te orzechy… Polecamy Wam z całego serca :)
śniadanie mojemusli.pl / peniuar Victoria’s Secret
Monika Ciemiecka

Monika Ciemiecka

Mieszkam w pięknej Gdyni i kocham to miejsce. Z pasji zajmuję się fotografią, a poza tym uwielbiam poznawać nowe miejsca i dobre, lokalne jedzenie. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i suszonych pomidorów!

Spodobał ci się wpis? Udostępnij go znajomym